مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

از پوشيدن صرفا رنگ هاي خالص و تكرنگ دست برداريد: به قفسه لباس هاي خود با پارچه هاي راه راه مردانه، خانه خانه و شطرنجي انرژي ببخشيد؛ در يك كت شلوار با دوخت عالي و طرح هاي مناسب، هر چيزي به نظر مي رسد،
از پوشيدن صرفا رنگ هاي خالص و تكرنگ دست برداريد: به قفسه لباس هاي خود با پارچه هاي راه راه مردانه، خانه خانه و شطرنجي انرژي ببخشيد؛ در يك كت شلوار با دوخت عالي و طرح هاي مناسب، هر چيزي به نظر مي رسد، به جز قديمي و كهنه بودن.


پارچه شطرنجي با راه هاي باريك: كت شلوار شطرنجي شما بايد به رنگ هاي سنگين و تند مانند زغال سنگي و قهوه اي باشد و با يك كراوات كلاسيك با راه هاي قرمز، يك پيراهن ساده و جوراب هاي بزرگ جفت شود.

كت و شلوار چهارخانه همه چيز درباره چهارخانه هاي پهن شاهانه است. اما شما براي اينكه قديمي و از مد ررفته به نظر نرسيد، پارچه اي را انتخاب كنيد كه رنگ تندي مانند نارنجي يا سبز را تركيب مي كند و شلواري را برگزينيد كه راحت و بلند باشد.


پارچه راه راه سفيد: خطوط راه راه سفيد رنگ، مشابه راه راه هاي باريك روي خود پارچه، اما با خطوطي ضخيم تر و ملايمتر، در ميان گنگسترهاي شيكاگو در صحنه خياطي مردانه از اهميت زيادي برخوردار بود. برخلاف نمونه هاي قبلي خود، تجسم هاي جديد اين مدل، كت هاي دو يا سه دگمه و برش هاي باريك است. اين نوع كت و شلوار را با پيراهن هاي مات و كمرنگ و كفش هاي بند دار بپوشيد. كفش هاي دو رنگ در اين مورد توصيه نمي شود.
پارچه با طرح خانه خانه مورب : يك كت شلوار با طرح خانه خانه مورب بسيار زياد، باعث مي شود تا احساس كنيد كه شرلوك هولمز، كارآگاه معروف (به رنگ قهوه اي) يا جاني روتن، خواننده پاپ مشهور انگليسي (به رنگ سياه و سفيد) هستيد. يك كت و شلوار با پرداخت ظريف و مينياتوري از اين طرح، تاثير و جلوه هيچكدام از اين دو را ندارد و قديمي به نظر نمي رسد، خصوصا اگر با يك كراوات گيره دار و يك دستمال جيبي با طرح خانه خانه مورب برجسته و مشخص همراه شده باشد.

پارچه فاستوني راه راه جناقي: يك كت شلوار با راه راه هاي جناقي ممكن است خفه و دلگير كننده به نظر برسد. براي اينكه خود را مدرن بسازيد، از لوازم جانبي شاد مانند يك كراوات از پشم نرم و كشميري يا كراوات نقطه دار و يك دستمال جيبي رنگي روشن استفاده كنيد.

iranerooz.com


نوشته شده در جمعه 1390/1/19ساعت 22:5 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog